languages tematic pic.jpg
kkkk.jpg
lll.png

.... angličtinou mluví více než miliarda lidí. Díky nám se k nim přidáte

111042446_s.jpg
rychlý kontakt:            608 808 094,                588 188 913
Studenti tráví hodiny a hodiny času tím, že se učí nazpaměť gramatické poučky z různých učebnic angličtiny. To však není nutné. Malé dítě se také neučí nazpaměť gramatické poučky od svých rodičů a naučí se mluvit správně. Učíme naše studenty se správně gramaticky vyjadřovat přirozenou cestou, a to tím způsobem, že řešíme na našich lekcích především to, co zajímá a baví samotného studenta. Lekce s „Vaším tématem“ a s gramatikou trochu jinak!

 S online výukou ušetříte čas i peníze. Nemusíte se složitě dopravovat do učebny. Přitom získáte stejně kvalitní výuku jako v „učebnové“ verzi!

Nenabízíme hromadné lekce - každý student má individuální hodiny s lektorem.
Učíme Vás jen to nejpodstatnější.
Postaráme se o to, aby Vás výuka bavila.

Jak si zajistit online výuku:
Vyberte si kurz
Kupte si kurz v našem e-shopu
Do 24 hodin si domluvíme detaily výuky
Začínáte se učit
Vybrat_kurz

Vybrat_kurz

Koupit_kurz

Koupit_kurz

Detaily_kurz

Detaily_kurz

Zacit_kurz

Zacit_kurz

Materiály na těchto webových stránkách jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné použití jakýchkoliv materiálů z těchto stránek může znamenat porušení zákonů o autorských právech, zákonů o ochranných známkách a jiných zákonů. © Academy 2011.
K osobním údajům, které poskytujete vyplněním registračních formulářů na těchto stránkách, je přistupováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a bude s nimi nakládáno ve smyslu tohoto zákona 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one